KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 8737263
nr 873 7263
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Teckning, Birger Lundquist (1910-1952), signerad. 1950, motivet: 21x30
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 februari 2014
kl 20:30:15
300 kr
200 kr
300 kr
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist